Luxusní rautová sukně saténová - PŮJČOVNA

Luxusní rautová bílá saténová sukně - PŮJČOVNA
search
 • Luxusní rautová bílá saténová sukně - PŮJČOVNA

Rautová sukně - PŮJČOVNA

Barva: Bílá - saténová

Rozměr: 74cm/4m

PUJ_SUK_01
350,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

K dispozici máme 5 kusů.

Pravidla půjčovny:

  • Při objednávce uveďte termín zápůjčky do poznámky v objednávce, na základě toho Vám buď objednávku potvrdíme, nebo bohužel budeme muset objednávku zrušit z důvodu nedostatečného počtu v daném termínu.

  • Po potvrzení objednávky dohodneme způsob převzetí a na základě toho Vám vystavíme zálohovou fakturu na 50% z ceny půjčovného, tato záloha bude odečtena z konečné ceny faktury, která bude uhrazena hotově při převzetí inventáře nebo uhrazena předem, před odesláním, v případě že si klient přeje zaslat inventář poštou  nebo jiným přepravcem.

  • Vyzvednutí - Inventář lze vyzvednout vždy 3 dny před požadovaným termínem, a lze jej  vrátit opět tři dny po požadovaném termínu. V případě, že nájemce nevrátí, bez předchozí dohody, pronajímateli inventář, propadá kauce ve prospěch pronajímatele jako náhrada škody. Inventář lze vyzvednout zdarma v naší kamenné prodejně ve Veselí nad Lužnicí, nebo po dohodě v Českých Budějovicích - poplatek 200 Kč.

  • Vratná kauce - při převzetí nebo před zasláním uhradí nájemce pronajímateli vratnou kauci v ceně 1 000 Kč. Tato kauce bude vrácena nájemci v hotovosti, při osobním vrácení inventáře pronajímateli a jeho následné kontrole. V případě, že bude zboží poškozené nebo znečištěné pronajímatel si vyhrazuje právo odečíst z kauce náklady na jeho opravu nebo vyčištění. V případě, že je zboží neopravitelné nebo znečištěné tak, že jeho další použití není možné, bude celá kauce použita na nákup nového inventáře a nájemce tak neobdrží žádné peněžní prostředky zpět.

  • Storno poplatky - zrušení rezervace měsíc před odsouhlaseným termínem - 20% z celkové ceny, dva týdny před odsouhlaseným termínem - 30% z celkové ceny, týden před odsouhlaseným termínem - 50% z celkové ceny - tzn., že uhrazená záloha propadá ve prospěch pronajímatele. Při zrušení akce a tudíž i pronájmu z důvodu nařízení vlády vrátíme 100% uhrazené zálohy.

  V případě zájmu zajistíme dopravu z Veselí nad Lužnicí - cena 14Kč/km, účtujeme obě cesty! 

  Objednáním tohoto produktu potvrzujete svůj souhlas s výše uvedenými pravidly.

   

Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.