Lampiony, lucerny, svítilny

Lampiony štěstí a přání pochází z Asie, kde byly v dávné minulosti používány pro vojenské účely, kdy informovaly o postavení nepřátelských jednotek. Později se však začaly využívat komunikaci s bohy. Místní obyvatelé věřili, že vypustí-li lampion přání, budou v budoucnu šťastní a bohatí. V posledních stoletích se na lampiony začaly psát přání, která se mají vyplnit. Další druhem osvětlení jsou i různé typy luceren a lampionků, které navodí slavnostní atmosféru. Hlavní výhodou jsou nízké pořizovací náklady.
 • Dekorační LED světýlka
  Unikátní dekorativní osvětlení pro každou příležitost! Nápadité a naprosto bezpečné barevné světlo, které nepálí a nehoří. Lze využít do váziček, papírových svítilen, papírových lampionů, díky tomu, že jsou vodotěsné, jsou vhodné i do váziček s vodou nebo gelovými kuličkami.
 • Girlandy z lampiónů
 • Lampiony dekorační
  Papírové lampiony v různých tvarech a barvách mají široké použití zejména při zahradních oslavách a svatbách venku.
 • Létající lampiony přání
  Lampiony štěstí a přání z Asie, kde byly v historii používány pro vojenské účely. Využití však postupem času přešlo ke komunikaci s bohy – vypuštění lampionu přání znamenalo zbavení se hříchů a starostí. Místní obyvatelé věřili, že vypustí-li lampion přání, budou v budoucnu šťastní a bohatí. V posledních stoletích se na lampiony začaly psát přání, která se mají vyplnit. Požádejte bohy o vyplnění Vašeho přání.
 • Lucerny

  Lucerny dřevěné, skleněné, kovové, papírové, malé, velké i největší, na svíčku nebo s LED světýlkem. venkovní nebo vnitřní, vždy budou dotvářet atmosféru Vaší svatby, dekorovat Váš domov nebo zahradu a budou přinášet jen pohodu a klid.

 • Vodní lampiony přání
  Vodní lampiony jsou novinkou na našem trhu.Osvětlený lotosový květ ozářený svíčkou vypadá na vodní hladině velice romanticky.

Active filters