Papírové dekorace

Levné nemusí vždy vypadat lacině. V naší nabídce najdete papírové lampiony, girlandy, dekorační koule, květy, zvonky a jiné papírové dekorace, kterými můžete vyzdobit obřadní síň, venkovní prostory nebo prostory pro svatební hostinu nebo jinou party.

Filter By

Categories

Categories

Color

Color

 • PomPom
  Tato krásná dekorace může být ozdobou na jakékoliv slavnosti, svatbě nebo v interiéru Vašeho domova. Nebojte se ji zkusit sestavit v několika jednoduchých krocích. Fantazii se meze nekladou, Pom Poms jsou v nabídce v různých velikostech a barvách.
 • Honeycomb

  Skládací papírová koule určená pro dekorace svateb, zahradních party, narozeninových oslav nebo dekoraci interiéru Vašeho domova. Pro složení do kulatého tvaru se používá obyčejná kancelářská sponka, která je součástí balení. Případně lze slepit lepidlem.

 • Papírové girlandy a...
  Papírové dekorace jsou dnes, díky novým a kvalitním druhů papírů, krásnou a levnou variantou dekorací slavnostního stolu, stěn, automobilů, zahradních a interiérových oslav.
 • Rozety papírové

  Efektivní rozety k zavěšení na zeď nebo do prostoru zpestří každý sladký koutek, hostinu, venkovní obřady, narozeninovou party. Různé barvy a velikosti najdete v naší nabídce.

Active filters