Balónky a hélium

Na každé pořádné oslavě musí být stovky balonků. Nabízíme několik druhů, barev a velikostí, včetně sad s heliem pro ulehčení práce. V naší nabídce najdete také možnost balónků vyrobených na míru dle Vašeho přání.

 • Bublinové balonky

  Bublinové balónky Qualatex z průhledného plastu – velké, kulaté, atraktivní z každého úhlu. Inovativní technologie výroby a design, licencované motivy, 3D efekty. Balónové bubliny jsou vhodné k plnění heliem i vzduchem. Bublinové balónky jsou vyrobeny z pružného, průhledného plastu, který je bez obsahu alergenů. Balónové bubliny mají při správném nafouknutí kulatý tvar a hladký povrch bez záhybů i v místě sváru. Lze je plnit vzduchem a héliem, vynikají dlouhou dobou vznášení a jsou proto vhodné i pro dlouhodobé dekorace. V čem se balónové bubliny liší od latexových balónků? Kulatý tvar – vzhled nafouknutého míče či mýdlové bubliny. Na vzduchu neoxidují – materiál brání unikání hélia, 3-4 týdny vznášení. Materiál bublinového balónku po nafouknutí nedegraduje – bublinu lze opakovaně nafouknout. Jedinečná technologie výroby Qualatex Bubble Balloons umožňuje dlouhodobé použití balónové bubliny v interiéru i exteriéru. Bublinové balónky jsou odolné prasknutí (ne však prasknutí vzdorné) a dobře odolávají i změnám tlaku a teploty (teplota do 44°C). V naší nabídce naleznete balónkové bubliny s mnoha atraktivními vzory, licencované motivy s pohádkovými postavičkami a dalšími oblíbenými dětskými hrdiny. Dvojité bubliny jsou bublinové balónky s 3D efektem – fóliové balónky nafouknuté uvnitř balónkové bubliny vytváří jedinečný trojrozměrný vzhled.

 • Foliové

  Fóliové balónky nabízíme v mnoha barvách a různých tvarech, pro nafukování vzduchem i heliem. Mikrofoliové balónky jsou trvanlivější než latexové, fóliové nafukovací balónky vám proto vydrží mnoho týdnů a lze je opakovaně dofouknout. Fóliové balónky patří mezi oblíbené párty zboží. Lze je využít k rychlé výzdobě, rozzáří i složitější balónkové dekorace. Fóliové balónky s motivy s oblíbenými dětskými hrdiny potěší holčičky i kluky. Balónky se vzkazy udělají radost i dospělým a tématicky ozdobí oslavu narozenin, výročí sňatku, narození dítěte a další radostné události. Dekorace z fóliových nafukovacích balónků dodají tu správnou atmosféru také každé dětské párty nebo narozeninové oslavě. Děti balónky milují a rády si s nimi hrají, jistě si oblíbí balónky mávátka či chodící balónky. Fóliové (mikrofóliové) balónky jsou o něco dražší než klasické latexové balónky, ale mají mnohem delší životnost. Lze je plnit vzduchem i heliem (kromě mini balónků 14", které k nafukování heliem nejsou vhodné). Při nafukování balónku vzduchem můžete použít dutou slámku či brčko, jeho pomocí lze také balónek bez problémů dofouknout či vyfouknout.

 • Helium a přílušenství

  Pomůcky k nafukování balónků, plastové držáky, helium.

 • Chodící balónky

  Speciální fóliové balónky, které po nafouknutí héliem "chodí" . Balónky nabízíme v mnoha tvarech - zvířátka, pohádkové postavičky. Velké postavičky Vám neuletí, protože mají v botách umístěná závaží, menší balónky s nožičkami ze složeného papíru se roztomile batolí za majiteleme, jako opravdové zvířátko.

 • Jumbo obří balónky

  Jumbo-obří balónky o průměru 90 cm ve 23 barevných variantách.

 • LED Balónky

  LED balónky jsou klasické latexové balónky s integrovanou LED žárovičkou. Světlo LED vydrží až 24hodin. Vhodné pro balónky s héliem nebo nafouknuté vzduchem.

 • Malé balónky

  Malé dekorační balonky jsou dokonalou pomůckou při výrobě balónkové dekorace. Nemáte s dekorací žádnou zkušenost? Nemusíte se bát. Je to rychlé, jednoduché a levné. Podívejte se na výše uvedenou fotku pro inspiraci.

 • Metalické

  Metalické balónky mají průměr 33 cm. Balónky jsou vyrobeny z pevnějších materiálů, mají metalický design a jejich provedení je oproti standardním barvám velice luxusní. Nabízíme 27 různých barevných variant.

 • Pastelové

  V této sekci je k dispozici více jak 20 nejpoužívanějších barevných variant balónků o velikosti 27cm. Jedná se o velice kvalitní latexové balónky bez povrchových úprav a jsou tak vhodné pro použití při výrobě balónků s potiskem na míru.

 • Písmena, čísla,text

  Balónky zase trochu jinak, vytvořte si originální nápis nebo dekoraci.

 • Řetězové

  Řetězové balónky v různých barvách jsou netradičním a přitom velice jednoduchým dekoračním prvkem. Díky latexovému "převisu" na konci balónky je velice jednoduché je spojit v řetěz, který můžete umístit, díky své lehké váze, téměř kamkoliv.

 • S potiskem

  V této kategorii Vám nabízíme dvě kategorie balónků s potiskem. Jednou z kategorií je kategorie balónků s potiskem dle přání zákazníka, druhá kategorie nabízí balónky, které jsou již potištěné textem nebo obrázkem a připravené ihned k expedici.

 • Sady balónků

  Hotové sety z balónků usnadňují výrobu balónkových dekorací. Obsahují vše potřebné pro snadnou realizici.

 • Tvarovací balónky
 • Závaží na balónky

  Designová závaží na balónky díky nimž budou balónky nafouknuté héliem stát tam, kde potřebujete a neuletí Vám do výšky. Závaží nabízíme v různých provedení, a tak se můžou stát jedním s dekoračních prvků na Vaší svatbě nebo oslavě.

 • Balónky s českým potiskem

Active filters