VÍTEJTE NA NAŠICH STRÁNKÁCH :-)

Dovolte nám, abychom Vám  představili naši agenturu Dreamwedding.  Jsme na trhu svateb a party dekorací již osmým rokem . Zkušenosti získané z předešlých činností, jako je organizace různých kulturních, společenských, firemních a obchodních akcí jsme se rozhodli zaměřit zajišťování a koordinaci tradičních i netradičních svatebních obřadů v České republice a v zahraničí, organizace svatebních hostin, včetně zajištění všech ostatních dílčích služeb. Prostě SVATBA OD A-Z.

Svoje portfolio stále rozšiřujeme, a tak našim klientům nabízíme i organizaci narozeninových oslav, firemních akcí, apod. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, pomůžeme Vám s výběrem vhodné lokality, zajistíme program, cattering, hostesky, zajistíme tiskoviny, propagaci Vaší akce. Naše ZKUŠENOSTI = Vaše akce BEZ STAROSTÍ.

Máte restauraci, hotel, penzion nebo jiné prostory, kde organizujete svatby Vašim klientům? Nabízíme Vám VELKOOBCHODNÍ SPOLUPRÁCI. Zboží za výhodné ceny Vám po dohodě i dovezeme, zapůjčíme za zvýhodněné ceny náš inventář, nebo navážeme jinou formu spolupráce, která Vám bude vyhovovat.

aisle-1846114_640.jpg

Pro ty, kteří nechtějí využít komplexní služby naší agentury jsme připravili E-Shop se svatebními, obřadními a jinými doplňky, díky kterým bude Vaše svatba jako od profesionálů. Každý den přidáváme nové produkty.

Nabídku jsme rozšířili i o NAROZENINOVÉ  a PARTY dekorace - udělejte Vašim blízkým nebo i sobě oslavu podle koníčků, přání, oblíbených filmových postaviček a dětských hrdinů.

V našem E-shopu najdete také PŮJČOVNU a nabídku dalších služeb, které naše agentura zajišťuje samostatně. V naší půjčovně najdete dřevěné skládací židle, saténové potahy na židle, svatební brány, stany, vázy a vázičky, svícny, deštníky a jiné doplňky a dekorace.

VEŠKERÉ ZBOŽÍ A SLUŽBY LZE VYZVEDNOUT, PROHLÉDNOUT A OBJEDNÁVAT I V NAŠEM KAMENNÉM OBCHŮDKU VE VESELÍ NAD LUŽNICÍ, KDE MÁME ZÁKLADNÍ DEKORACE A VZOREČKY SKLADEM, NAFUKUJEME BALÓNKY  HÉLIEM A ... TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU!

Těšíme se na spolupráci s Vámi a přejeme příjemný nákup.

Váš Dreamwedding/Dreamparty TÝM!