Kulatý bistro stolek s bílým potahem - půjčovna

Kulatý bistro stolek s bílým potahem - půjčovna
search
  • Kulatý bistro stolek s bílým potahem - půjčovna
  • Kulatý bistro stolek s bílým potahem - půjčovna
  • Kulatý bistro stolek s bílým potahem - půjčovna

Kulatý bistro stolek

Průměr stolku - 70cm

  • Tags:
BISTRO_1
S potahem/Bez potahu: S potahem
Kč570.00
Tax included
Quantity

Stolek o průměru 70cm se sklopnou deskou pro snadný převoz. Stolek možno nastavit do dvou poloh výšky - 70cm a 110cm.

Potah - Barva potahu bílá - možnost použití pouze při výšce 110cm - s bílou stuhou, zde však překrýt stuhou - organzovou nebo saténová z naší nabídky http://www.dreamwedding.cz/obchod/category.php?id_category=140 a http://www.dreamwedding.cz/obchod/category.php?id_category=224.

 

Ubrus - ubrus ke stolku v bílé barvě při použití stolku ve výšce 70cm. Lze doplnit stuhou - organzovou nebo saténová z naší nabídky http://www.dreamwedding.cz/obchod/category.php?id_category=140 a http://www.dreamwedding.cz/obchod/category.php?id_category=224.

Stolek se při obřadech používá zejména pro odkládání snubních prstenů, písemností oddávajícího, přípitku, apod. ve snížené verzi. Vyšší poloha se využívá při obřadech pro přípravu občerstvení pro přicházející hosty nebo pro občerstvení hostů během fotografování.

 

Možnost vyzvednutí - České Budějovice, Veselí nad Lužnicí.

Při objednávce prosím udejte do poznámky termín zapůjčení! Termín Vám bude potvrzen e-mailem. Po potvrzení rezervace účtujeme nevratnou zálohu 50%, na kterou Vám zašleme zálohovou fakturu, po jejím uhrazení bude rezervace považována za závaznou.

 

Zboží si lze vyzvednout 4 dny před svatebním dnem a zpět vrátit do 4 dnů od svatebního dne.

Při zapůjčení bude účtována vratná kauce 2.000 Kč, pro případ, že by došlo ke ztrátě nebo poškození zapůjčeného zboží.

Pravidla půjčovny:

  • Při objednávce uveďte termín zápůjčky, na základě toho Vám buď objednávku potvrdíme, nebo bohužel budeme muset objednávku zrušit z důvodu nedostatečného počtu v daném termínu.
  • Po potvrzení objednávky dohodneme způsob převzetí a na základě toho Vám vystavíme zálohovou fakturu na 50% z ceny půjčovného, tato záloha bude odečtena z konečné ceny faktury, která bude uhrazena hotově při převzetí inventáře nebo  uhrazena předem, před odesláním, v případě že si klient přeje zaslat inventář poštou  nebo jiným přepravcem.
  • Vyzvednutí - zaslání Inventář lze vyzvednout vždy 3dny před požadovaným termín, a lze jej  vrátit opět tři dny po požadovaném termínu v naší prodejně ve Veselí nad Lužnicí nebo za paušální poplatek 100Kč v ČB. V případě zaslání poštou nebo přepravní společností, bude inventář zaslán pět dní před požadovaným termín, nájemce se pak zavazuje, že inventář zašle pronajímateli do pěti dnů od termínu, na kdy byl inventář zapůjčen. V případě, že nájemce nevrátí, bez předchozí dohody, pronajímateli inventář, propadá kauce ve prospěch pronajímatele jako náhrada škody.
  • Vratná kauce - při převzetí nebo před zasláním uhradí nájemce pronajímateli vratnou kauci v ceně 4000Kč. Tato kauce bude vrácena nájemci v hotovosti, při osobním vrácení inventáře pronajímateli a jeho následné kontrole. Při zaslání zpět poštou nebo přepravní společností bude kauce nájemci vrácena, do tří dnů po obdržení zboží a jeho kontrole, na účet nájemce. V případě, že bude zboží poškozené nebo znečištěné pronajímatel si vyhrazuje právo odečíst z kauce náklady na jeho opravu nebo vyčištění. V případě, že je zboží neopravitelné nebo znečištěné tak, že jeho další použití není možné, bude celá kauce použita na nákup nového inventáře a nájemce tak neobdrží žádné peněžní prostředky zpět.
  • Storno poplatky - zrušení rezervace měsíc před odsouhlaseným termínem - 20% z celkové ceny, dva týdny před odsouhlaseným termínem - 30% z celkové ceny, týden před odsouhlaseným termínem - 50% z celkové ceny - tzn., že uhrazená záloha propadá ve prospěch pronajímatele.

Objednáním tohoto produktu potvrzujete svůj souhlas s výše uvedenými pravidly.

 zašleme zálohovou fakturu, po jejím uhrazení bude rezervace považována za závaznou.

 

Zboží si lze vyzvednout 4 dny před svatebním dnem a zpět vrátit do 4 dnů od svatebního dne.

Při zapůjčení bude účtována vratná kauce podle povahy zboží případ, že by došlo ke ztrátě nebo poškození zapůjčeného zboží. 

Comments (0)
No customer reviews for the moment.