Svatební sada Stripes

Svatební sada Stripes
search
  • Svatební sada Stripes
  • Svatební sada Stripes

Provedení: perličky, stříbro

Sada: Náhrdelník Náušnice s puzetou Pásek do vlasů

  • Tags:
DW8042
Kč1,139.00
Tax included
Quantity
Last items in stock

Náhrdelník ze štříbrných splétaných drátků a bílých perliček. Ručně tvarované vzory jsou zavěšeny na jemném splétaném stříbrném drátku se šroubovacím zapínáním. Náhrdelník l= 44cm, naušnice l= 2cm.

 

Pásky do vlasů jsou tvárné a lze je tak použít do všech druhů účesů, obzvlášť pak kolem drdolů. Pásek je vyroben z bílých perliček a křišťálových korálků. Ty jsou navlečeny na stříbrných drátcích. Díky velmi dobré tvárnosti stříbrných drátků je možno s páskem libovolně v účesu pracovat.

Chceme podpořit české výrobce bižuterie a zachovat tradici věhlasného jména české bižuterie, proto Vám nabízíme zejména výrobky českých výrobců.

 

Veškeré šperky originální bižuterie jsou vyráběny z vlastních komponent bižuterie našeho dodavatele, případně jsou použity komponenty dalších lokálních výrobců bižuterie z Jablonce nad Nisou a okolí. Od těchto výrobců komponent dodavatel odebírá zejména skleněné kameny bižuterie. Povrchové úpravy a galvanizace bižuterie je prováděna ve firmách, které se na tyto úpravy specializují. Všechny používané povrchové úpravy pro šperky z bižuterie jsou bez použití Niklu a Niklových slitin a jsou tak zdravotně nezávadné.

Comments (0)
No customer reviews for the moment.