Elastický potah na židli - bílý

Elastický potah na židli - bílý
search
  • Elastický potah na židli - bílý
  • Elastický potah na židli - bílý
  • Elastický potah na židli - bílý
  • Elastický potah na židli - bílý

Elastický potah na židli 

Barva: Bílá

Vhodné pro všechny slavnostní příležitosti – svatby, oslavy, večírky.

K dispozici 50 ks!

POT_EL_01
30,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Bílé elastické potahy na židle. Potahy lze použít na židle do maximální výšky 100 cm. 

Při objednávce prosím udejte do poznámky termín zapůjčení! Termín Vám bude potvrzen e-mailem.

Inventář Vám zašleme PPL, při menším počtu i Zásilkovnou – podmínky budou dohodnuty individuálně.

Inventář lze vyzvednout zdarma v naší kamenné prodejně ve Veselí nad Lužnicí.

 Pravidla půjčovny:

  • Při objednávce uveďte termín zápůjčky, na základě toho Vám buď objednávku potvrdíme, nebo bohužel budeme muset objednávku zrušit z důvodu nedostatečného počtu v daném termínu.
  • Po potvrzení objednávky dohodneme způsob převzetí a na základě toho Vám vystavíme zálohovou fakturu na 50 % z ceny půjčovného, tato záloha bude odečtena z konečné ceny faktury, která bude uhrazena hotově při převzetí inventáře nebo uhrazena předem, před odesláním, v případě že si klient přeje zaslat inventář přepravcem.
  • Vyzvednutí - zaslání Inventář lze vyzvednout vždy 3dny před požadovaným termín, a lze jej vrátit opět tři dny po požadovaném termínu. V případě zaslání poštou bude inventář zaslán pět dní před požadovaným termín, nájemce se pak zavazuje, že inventář zašle pronajímateli do pěti dnů od termínu, na kdy byl inventář zapůjčen. V případě, že nájemce nevrátí, bez předchozí dohody, pronajímateli inventář, propadá kauce ve prospěch pronajímatele jako náhrada škody.
  • Vratná kauce – při převzetí nebo před zasláním uhradí nájemce pronajímateli vratnou kauci v ceně 200Kč/kus. Tato kauce bude vrácena nájemci v hotovosti, při osobním vrácení inventáře pronajímateli a jeho následné kontrole. Při zaslání zpět poštou nebo přepravní společností bude kauce nájemci vrácena, do tří dnů po obdržení zboží a jeho kontrole, na účet nájemce. V případě, že bude zboží poškozené nebo znečištěné pronajímatel si vyhrazuje právo odečíst z kauce náklady na jeho opravu nebo vyčištění. V případě, že je zboží neopravitelné nebo znečištěné tak, že jeho další použití není možné, bude celá kauce použita na nákup nového inventáře a nájemce tak neobdrží žádné peněžní prostředky zpět.
  • Storno poplatky – zrušení rezervace měsíc před odsouhlaseným termínem - 20 % z celkové ceny, dva týdny před odsouhlaseným termínem - 30 % z celkové ceny, týden před odsouhlaseným termínem - 50 % z celkové ceny - tzn., že uhrazená záloha propadá ve prospěch pronajímatele.
  • Objednáním tohoto produktu potvrzujete svůj souhlas s výše uvedenými pravidly.
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.