Organza

Organza je luxusním a finančně nenáročným doplňkem, který má velice široké použití. Široká paleta barevných odstínů tón v tónu dodá svým použitím nádech jednolitosti, dokonalosti a elegance. Je vhodné ji použít pro dekoraci svatebního stolu, židlí, svatebních bran a automobilů. Její použití je téměř neomezené díky snadné manipulaci. Organzy nabízíme v různých šířkách, barvách, dekorech a v obšité nebo neobšité formě.

 • Organza obšitá
  Organzy v různých šířkách jsou po obvodu obšité, nabízené v široké paletě barev a vzorů a jsou vhodné zejména k dekoraci svatebních stolů a židlí.
 • Organza - větší šíře

  V této kategorii naleznete metrážovou organzu v rozměrech širších než jeden metr. Vhodná pro větší dekorace, závěsy nebo ubrusy.

 • Organza s potiskem
  Oproti hladké organze může být potištěná organza jediným dekoračním prvkem. Různé barvy organzy s různými dekoračními prvky a potisky se hodí na svatební tabule, rautové stoly, dekorace židlí, obřadních bran...
 • Organza spider
  Zase trochu jiná organza nabízí další možnosti dekorací svatebních stolů, květinových dekorací a obřadních síní. Díky svému lesklému vzhledu působí velice luxusně a elegantně.
 • Organza neobšitá
  Organzové pásy a šerpy nejsou po obvodu obšité a nabízí tak široké spektrum použití - dekorace rautových stolů, svatebních bran, svatební kolony, a jiné. Nabízené jsou v široké paletě barev a vzorů.
 • Organza Snow třpytivá

  Organza s označením SNOW je více třpytivá než klasická organza, což jí dodává krásný, luxusní vzhled a výzdoba díky ní působí třpytivě a vznešeně. Třpytí se jako sních

 • Organza mačkaná
  Další typ organzy z rodiny dekoračních látek, která díky svému mačkaném designu bude skvělým doplňkem slavnostní tabule, holých zdí svatebních prostor, kostela a restaurací, skvěle se také hodí ke květinovým aranžmá, nebo výrobě dekorací na svatební kolonu
 • Organza saténová
  Saténová organza je další z řady dekoračních textilií, které jsou vhodné k dekoracím svátečních stolů, svatebních obřadů, bran nebo k dekorace svátečních a svatebních židlí. Saténová organza je podobná saténu jen je průhlednější.

Aktivní filtry