Balónky a hélium

Na každé pořádné oslavě musí být stovky balonků. Nabízíme několik druhů, barev a velikostí, včetně sad s heliem pro ulehčení práce. V naší nabídce najdete také možnost balónků vyrobených na míru dle Vašeho přání.

 • Foliové

  Fóliové balónky nabízíme v mnoha barvách a různých tvarech, pro nafukování vzduchem i heliem. Mikrofoliové balónky jsou trvanlivější než latexové, fóliové nafukovací balónky vám proto vydrží mnoho týdnů a lze je opakovaně dofouknout. Fóliové balónky patří mezi oblíbené párty zboží. Lze je využít k rychlé výzdobě, rozzáří i složitější balónkové dekorace. Fóliové balónky s motivy s oblíbenými dětskými hrdiny potěší holčičky i kluky. Balónky se vzkazy udělají radost i dospělým a tématicky ozdobí oslavu narozenin, výročí sňatku, narození dítěte a další radostné události. Dekorace z fóliových nafukovacích balónků dodají tu správnou atmosféru také každé dětské párty nebo narozeninové oslavě. Děti balónky milují a rády si s nimi hrají, jistě si oblíbí balónky mávátka či chodící balónky. Fóliové (mikrofóliové) balónky jsou o něco dražší než klasické latexové balónky, ale mají mnohem delší životnost. Lze je plnit vzduchem i heliem (kromě mini balónků 14", které k nafukování heliem nejsou vhodné). Při nafukování balónku vzduchem můžete použít dutou slámku či brčko, jeho pomocí lze také balónek bez problémů dofouknout či vyfouknout.

 • Helium a přílušenství

  Pomůcky k nafukování balónků, plastové držáky, helium.

 • Chodící balónky

  Speciální fóliové balónky, které po nafouknutí héliem "chodí" . Balónky nabízíme v mnoha tvarech - zvířátka, pohádkové postavičky. Velké postavičky Vám neuletí, protože mají v botách umístěná závaží, menší balónky s nožičkami ze složeného papíru se roztomile batolí za majiteleme, jako opravdové zvířátko.

 • Jumbo obří balónky

  Jumbo-obří balónky o průměru 90 cm ve 23 barevných variantách.

 • Krystalové

  VÝPRODEJ - KONEC PRODEJE

 • LED Balónky

  LED balónky jsou klasické latexové balónky s integrovanou LED žárovičkou. Světlo LED vydrží až 24hodin. Vhodné pro balónky s héliem nebo nafouknuté vzduchem.

 • Metalické

  Metalické balónky mají průměr 33 cm. Balónky jsou vyrobeny z pevnějších materiálů, mají metalický design a jejich provedení je oproti standardním barvám velice luxusní. Nabízíme 27 různých barevných variant.

 • Pastelové

  V této sekci je k dispozici více jak 20 nejpoužívanějších barevných variant balónků o velikosti 27cm. Jedná se o velice kvalitní latexové balónky bez povrchových úprav a jsou tak vhodné pro použití při výrobě balónků s potiskem na míru.

 • Písmena, čísla,text

  Balónky zase trochu jinak, vytvořte si originální nápis nebo dekoraci.

 • S potiskem

  V této kategorii Vám nabízíme dvě kategorie balónků s potiskem. Jednou z kategorií je kategorie balónků s potiskem dle přání zákazníka, druhá kategorie nabízí balónky, které jsou již potištěné textem nebo obrázkem a připravené ihned k expedici.

 • Sady balónků

  Hotové sety z balónků usnadňují výrobu balónkových dekorací. Obsahují vše potřebné pro snadnou realizici.

 • Tvarovací balónky
 • Závaží na balónky

  Designová závaží na balónky díky nimž budou balónky nafouknuté héliem stát tam, kde potřebujete a neuletí Vám do výšky. Závaží nabízíme v různých provedení, a tak se můžou stát jedním s dekoračních prvků na Vaší svatbě nebo oslavě.

 • Balónky s českým potiskem

  Svatební, rozlučková, valentýnské nebo narozeninové balónky s českým potiskem. Je dobré, když lidé kolem vás vědí co říct.

Aktivní filtry