Prskavky a fontány

I bez pomoci profesionálů můžete mít na Vaší svatební hostině nebo after party prskavkovou show nebo ohňostroj. A nejen tam! Dají se použít i jako narozeninové překvapení, při žádosti o roku nebo jen tak pro radost.

Připravili jsme pro Vás nabídku prskavek, které můžete využít jako dárky pro svatební hosty, fotorekvizity na večerní focení,  pro super zábavu při prskavkovém tanci nebo jako dekorace. Naše prskavky jsou výhradně z české tradiční a kvalitní produkce.

 • S kartičkou

  Prskavkové svatební šílenství se rozjiždí. Prskavky už jsou jedním z hlavních bodů zábavy na svatbách a jsou dokonalým prvkem pro svatební fotografie. Prskavky s kartičkou na míru nebo s všeobecným textem napoví svatebním hostům kdy mají prskavky zapálit. Prskavky s kartičkou můžete mít rovné nebo tvarované, např. srdíčka, apod. Prskavky nabízíme v základních barvách - bílá, žlutá, modrá, růžová, červená, zelená, stříbrná, zlatá, rosegold. Za příplatek i v jiných barvách. 

 • Rovné prskavky

  Klasické prskavky jsou vhodné pro každou slavnostní příležitost jako jsou oslavy, svatby, Vánoce nebo Silvestr. Prskavky ryze české  výroby dodáváme v délkách 10,17, 27, 40, 70 a 90 cm. Prskavky nabízíme v základních barvách - bílá, žlutá, modrá, růžová, červená, zelená, stříbrná, zlatá, rosegold.  Prskavky jsou balené v sadách v papírovém kartonovém obalu. Při větším odběru prskavky zasíláme volně ložené bez originálního obalu - šetříme životní prostředí :-) Při VO odběru dodáváme v originálním balení. 

 • Tvarované prskavky

  Prskavky v různých tvarech na Vánoce, Valentýna, oslavy, svatby... Srdíčka, stromečky, hvězdičky, a jiné tvary v různých velikostech. Prskavky jsou jednotlivě balené a jsou od českého výrobce. Prskavky nabízíme v základních barvách - bílá, žlutá, modrá, růžová, červená, zelená, stříbrná, zlatá, rosegold. Za příplatek i v jiných barvách. 

 • Kartičky na prskavky

  V naší nabídce najdete i široký výběr kartiček na svatební prskavky. Profesionální tisk, kvalitní papír, rychlé dodání, příznivá cena. Kartičky nabízíme s textem na míru nebo se standardním textem. V různých barvách a provedení pro různé motivy svateb. Určitě uspokojíme i tu nejnáročnější nevěstu.

 • Číslice prskavky

  Narozeniny, oslava výročí, Nový rok, svatba - tam všude lze využít prskavky s čísly z naší nabídky.

 • Maxi prskavky

  Maxi prskavky o délce 70 cm dodáváme v různých tvarech včetně tvarů na míru. Prskavky nabízíme v základních barvách - bílá, žlutá, modrá, růžová, červená, zelená, stříbrná, zlatá, rosegold. Za příplatek i v jiných barvách. 

 • Reklamní prskavky

  Reklamní prskavky můžou být netradičním dárkem pro Vaše obchodní partnery, zaměstanance, na veletrhy apod.  Prskavky jsme díky tomu, že prskavky jsou vyráběny v Čechách, dodat ve tvarech a barvách na přání. Můžete darovat prskavku ve tvaru vlastního loga, nápis, maskota, vlastní design. BUĎTE JINÍ! Jediná podmínka je minimální odběr 350ks. 

Aktivní filtry