DEKORAČNÍ LÁTKY A ŠERPY

Dekorační látky z různých materiálů vhodné k dekorování svatebních a slavnostních stolů, automobilů, židlí, stěn, stropů. V naší nabídce najdete tyly, organzy, juty, satény, krajky, vlizelíny, sizoweb, a další textilie vhodné pro všechny druhy dekorování.

 • Látky - různé materiály
  V této kategorii naleznete nezařazené druhy látek, juty, organtýny, pytloviny, v metráži i nařezané dle daných rozměrů. Látky jsou vhodné k dekoraci stolů, židlí, stěn, apod
 • Juta

  V nabídce jutové stuhy nebo juta v metráži - Juta je vhodná k různým dekoračním účelům. Můžete z ní vyrobit mašle na různé vazby nebo věnce. S její pomocí také vyrobíte originální vintage dekorace. Krásná je v kombinaci s přírodními materiály nebo krajkou.

 • Krajka

  Krajka je už po staletí spjatá se svatbami. Má široké použití - na šaty, k výrobě dekorací, k dekorování stolů, aut, svatebních bran, ale nejen na svatbách, slouží po staletí i jako dekorace domácností. V naší nabídce najdete krajky úzké i široké, barevné i jednobarevné, s jutovými stuhami pro vintage styl nebo bílé pro provence.

 • Organza

  Organza je luxusním a finančně nenáročným doplňkem, který má velice široké použití. Široká paleta barevných odstínů tón v tónu dodá svým použitím nádech jednolitosti, dokonalosti a elegance. Je vhodné ji použít pro dekoraci svatebního stolu, židlí, svatebních bran a automobilů. Její použití je téměř neomezené díky snadné manipulaci. Organzy nabízíme v různých šířkách, barvách, dekorech a v obšité nebo neobšité formě.

 • Satén

  Luxusní dekorační látka satén se hojně využívá při dekoracích svatebních hostin a obřadů. Mnoho variant a široká škála barev v nabídce našeho e-shopu.

 • Síťky
  Dekorační textilie se strukturou síťky jsou vhodné k výrobě dekorací, jejich tužší struktura je pro toto využití optimální. Vhodné pro aranžování květin, dekorací na auta, dekorace slavnostních hostin, dveří, apod.
 • Tyl
 • Vlizelín
  Lesklá tenká textilie vhodná k aranžování, dekoracím, k výrobě dekorací, na stoly, židle, auta. Různé barvy a provedení dle Vašich požadavků najdete v naší nabídce.

Aktivní filtry