Platební a dodací podmínky

 

 1. Veškeré objednané zboží je odesláno během následujících 3-10 pracovních dnů, v případě, že je zboží skladem, po připsání platby na náš účet, nebo - v případě dobírky - po přijetí objednávky, a to prostřednictvím zvoleného přepravce – Česká pošta, s.p., PPL, nebo prostřednictvím Zásilkovny. V případě, že zboží není na skladě,  bude Prodávající Kupujícího písemně informovat o  k vyzvednutí uveďte tuto skutečnost do poznámky, adresa bude následně zavedena manuálně.
 2. V případě hrozícího prodlení dodávky na straně Prodávajícího bude Kupující neprodleně informován prostřednictvím telefonu nebo e-mailu. Při komunikaci využíváme nejraději telefonní kontakt. V případě, že v objednávce nebude uvedeno telefonní číslo, vystavuje se kupující riziku, že emailová zpráva bude jeho emailovým klientem vyhodnocena jako spam a nebude mu doručena informace o stavu objednávky.

 

Možnosti způsobu plateb:

 1. Dobírkou – platba při odběru zboží, doručuje Česká pošta, s.p. nebo prostřednictvím služby Zásilkovna. Pokud existují nezaplacené předchozí objednávky, je další objednávka stejného zákazníka možná pouze s platbou předem převodem na účet.
 2. Bankovním převodem – platba na účet č. 2700137920/2010. Nezapomeťe uvést číslo objednávky jako variabilní symbol.
 3. V hotovosti – při osobním odběru (zboží je možno po domluvě osobně odebrat v Českých Budějovicích, prodejna Agátin Svět, Široká ulice nebo ve Veselí nad Lužnicí na adrese Za Slabých 811. Zboží lze také vyzvednout v Bystřici nad Pernštejnem, DH Optika, Masarykovo náměstí.

 

Obchodní podmínky

 1. Při nákupu zboží (vyjma osobního odběru) bude účtováno poštovné a balné. (150-160 Kč při dobírce a 110 Kč při zaplacení bankovním převodem) - týká se pouze přepravce Česká pošta s.p. Při výběru "Zásilkovna" bude účtováno poštovné 75,- Tuto službu neposkytujeme pro rozměrově výraznější produkty. Ty lze zaslat pouze prostřednictvím České pošty.Klienta budeme o této skutečnosti informovat.
 2. EMS balíky – bude účtováno poštovné a balné 190 Kč, zboží bude předáno ČP, s.p. k přepravě hned následující den od obdržení objednávky.
 3. Další dodatečné služby České pošty, s.p., nebo jiných přepravců budou zpoplatněny zvlášť po předchozím odsouhlasení prostřednictvím e-mailu.
 4. Při větších nebo opakovaných odběrech lze uplatnit množstevní slevy.
 5. Prodej na Slovensko - Cena poštovného je pak 250-300 KČ (resp. odpovídající částka v Euro) dle váhy a typu balíku, zásilka bude odeslána prostřednictvím České pošty, s.p. V případě zájmu o tento způsob platby a doručení zboží si nejprve e-mailem odsouhlasíme částku v Eurech, následně dostanete číslo účtu a variabilní symbol, po připsání částky na náš účet vám pak zboží do 5 pracovních dnů obchodním balíkem (případně jinak dle dohody) odešleme.
 6. Zásilkovna na Slovensko - lze využít službu Zásilkovna také na Slovensko - Cena 130.-.
 7. Sleva na poštovné - při nákupu nad 2999 KČ máte poštovné a balné zdarma!
 8. V případě velmi těžké nebo objemné zásilky si vyhrazujeme možnost navýšení ceny poštovného dle tarifů České pošty, s.p. nebo Zásilkovna (po předchozím odsouhlasení prostřednictvím e-mailu).